EN

Почетна / Производи / Мелење и полирање

  • /img/dual_row_cup_wheel-74.jpg

Куп на тркала со двоен ред

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Подготовка на површина од бетон и подот

Брзо, ефикасно мелење

Нежните финиш

Големина: 125мм

Користете со BIHUI кофа за чистење на прав

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи