EN

Почетна / Производи / Мелење и полирање

  • /img/grinding-dust-extractor.jpg
  • Екстрактор за мелење прашина
  • Екстрактор за мелење прашина
  • Екстрактор за мелење прашина
  • Екстрактор за мелење прашина

Екстрактор за мелење прашина

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Достапно во 125мм и 180мм

Со универзални конектори за брусилки за агол

Заклучување на брзо ослободување

Брза евакуација на прашина

Гумен адаптер за средство за чистење на вакцини

Подвижен водич за мелење на toидот

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи