EN

Почетна / Производи / Мелење и полирање

  • /upfile/2020/01/14/20200114171532_753.jpg
  • Вакуум бразимено тркало за сечење и мелење дијаманти
  • Вакуум бразимено тркало за сечење и мелење дијаманти
  • Вакуум бразимено тркало за сечење и мелење дијаманти
  • Вакуум бразимено тркало за сечење и мелење дијаманти

Вакуум бразимено тркало за сечење и мелење дијаманти

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Иновативна повеќенаменска чаша со дијаманти

Наменето за завршна обработка на плочки: наклон, мали парчиња, мелење, заоблување и обликување на рабовите и аглите

Може да се користи со која било стандардна мелница за M14

Не се потребни адаптери

Големина: 125мм

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи