EN

Почетна / Производи / Алатки за сечење и мешање

  • /upfile/2020/01/14/20200114172107_267.jpg

Циклонски дијамантски сечило

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Користете влажно / суво

Користете со мелење на агол

Длабочина на сечење 25мм

Погоден за порцелан и тврди плочки

Големина: 125мм

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи