EN

Почетна / Производи / Мелење и полирање

  • /upfile/2020/01/14/20200114172413_318.jpg
  • Влошки за полирање на дијаманти
  • Влошки за полирање на дијаманти
  • Влошки за полирање на дијаманти
  • Влошки за полирање на дијаманти

Влошки за полирање на дијаманти

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Големина: 4 "(# 50 # 200 # 800 # 1500

Остри, издржливи, добро завршени

Одлично за полирање на рамни површини и заоблени рабови

Дизајн на светлосна боја 

Специјално идеален за керамички плочки во бела и светла боја и други материјали

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи