EN

Почетна / Производи / Алатки за сечење и мешање

  • /upfile/2020/01/14/20200114172911_420.jpg

Електроплатирана битка за дијаманти

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Погодно е за дупчење порцелан, мермер, гранит, стакло и травертин

За да ги зголемите перформансите, вежбата се лади со вода

Големина аквабле од 5мм до 120мм

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи