EN

Почетна / Производи / Алатки за сечење и мешање

  • /upfile/2020/01/14/20200114172943_758.jpg

Универзален водич

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис
  • Висококвалитетна вшмукувачка подлога за лоцирање на дупки
  • Интегриран со челична плоча за прецизно дупчење
  • ABS материјал со удобна најлонска рачка
  • Погоден за големина на вежба во 4,5,6,8,10,12,14mm
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи