EN

Почетна / Производи / Алатки за сечење и мешање

  • /upfile/2020/01/14/20200114173028_265.jpg
  • Водич за вежба за плочки

Водич за вежба за плочки

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Нерѓосувачки челик

Со шестоаголен клуч

Гума подлога

Погодно е за вежби од 6-40мм

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи