EN

Почетна / Производи / Алатки за сечење и мешање

  • /upfile/2020/01/14/20200114173120_929.jpg
  • Дијамант Мил 2-38мм

Дијамант Мил 2-38мм

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Големина: 2-38mm

Среден ренде

Конусен тип со навој M14

За зголемување или дури дупки по дупчење

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи