EN

Почетна / Производи / Алатки за сечење и мешање

  • /upfile/2020/01/14/20200114173156_777.jpg
  • Дијамант Мил 20мм

Дијамант Мил 20мм

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис
  • Големина: 20мм
  • Среден ренде
  • Конец на M14
  • За зголемување или дури дупки по дупчење
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи