EN

Почетна / Производи / Алатки за сечење и мешање

 • /img/drill_chuck_adaptor.jpg

Адаптер за вежбање Чак

големина
Потребна е големина!
Боја
  Потребна боја!
  • Опис

   

  За претворање на навој M14 во шестоаголна врска за машина за дупчење

  Придружи се на нашиот список за испраќање

  Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи