EN

Почетна / Производи / Алатки за плочки со голем формат

  • /upfile/2020/01/17/20200117182356_630.jpg
  • Класичен систем за носачи
  • Класичен систем за носачи
  • Класичен систем за носачи
  • Класичен систем за носачи

Класичен систем за носачи

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис
  • Погодно е да носи големина на плочки до 3.2x1.6M
  • Максимално оптоварување 130 кг (286 фунти)
  • Лесни и лесни за транспорт на плочки со голем формат благодарение на прилагодливата лента за продолжување за да се прилагодат на големината на плочките за да се справат со нив
  • Користете со попречни решетки (вкупно 10 чаши за вшмукување) и користете без вкрстени решетки (вкупно 8 чаши за вшмукување)
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи