EN

Почетна / Производи / Алатки за сечење и мешање

 • /img/drill-guide-master.jpg
 • Водич за вежба мајстор
 • Водич за вежба мајстор
 • Водич за вежба мајстор
 • Водич за вежба мајстор

Водич за вежба мајстор

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
 • Опис

 

 • Водач за вежба со дупки за прилагодување со дупка со 125мм гумена основа за вшмукување
 • Интегрирана дупка за вода се закачува на системот за ладење за влажно дупчење
 • Дизајн за вежба на пила за дупки од 4мм до 115мм
 • Фиксна големина на дупката во 4,5,6,7,8,10,12,20,35mm
 • Прилагодлива челична плоча со максимална должина на отворање 80мм
 • За вежби од 81мм до 115мм, ставете ги вежбите на крајот од упатството
 • Олабавете го завртката, вшмукувачката чаша може да се користи индивидуално со максимум. капацитет од 35Kg
 • Вшмукување чаша погодна за плочки, стакло, мермер, гранит, итн.
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи