EN

Почетна / Производи / Алатки за плочки со голем формат

  • /upfile/2020/03/04/20200304144643_496.jpg
  • 8 "вакуумска вшмукувачка чаша со мерач
  • 8 "вакуумска вшмукувачка чаша со мерач

8 "вакуумска вшмукувачка чаша со мерач

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

 

Capacity Капацитет на кревање 120 кг
Со монитор на притисок
◢ Издржлива гума со повеќе нивоа
◢ тешка челична рачка и месинг цевка
Action Акција на пумпата и лост за брзо ослободување
◢ Идеален за голем порцелан или камен, плочки и стакло
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи