EN

Почетна / Производи / Алатки за сечење и мешање

  • /upfile/2020/03/04/20200304150435_468.jpg
  • Кутија за прашина со повеќе намени

Кутија за прашина со повеќе намени

големина
Потребна е големина!
Боја
  • синасина
Потребна боја!
  • Опис
  • Превземања

 

Погоден за дупчење и сечење
Hole Дупка за прашина што се поврзува со машината за вакцини
Door Вратата од ѓубрето за прашина под нив
Мека рачка за лесно носење
◢ мала тежина и цврста структура
◢ Работна површина 500 x 350 x 62mm 
Наслов
тест преземање превземи
тест за 2 превземи
abc тест превземи
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи