EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

 • /img/mega-suction-cup-24.jpg
 • Мега чаша за вшмукување
 • Мега чаша за вшмукување
 • Мега чаша за вшмукување

Мега чаша за вшмукување

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
 • Опис
 • Големина: 122 mm (4.8 ")
 • Капацитет за подигнување: 40 кг (88 кг)
 •  Направено од алуминиум со гумена чаша за вшмукување
 • Umамбо ергономска рачка за удобност
 • Идеален за носење керамички плочки, мермер и стакло
 • Пред употреба, проверете дали површината е чиста и мазна
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи