EN

Почетна / Вести & Настани / Вести

категории

Најнови Настани

EISENWARENMESSE Саем 2021 година

Време:-2020 01 13- Посети:

БИХУИ е благодарен што ве поканува да ја посетите нашата штанд на саемот EISENWARENMESSE 2021.

Дојди и придружи се на БИХУИ од 21 - 24 февруари 2021 година за фантастична врска! 

Ве чекаме на Сала 10.1А-068


Претходна страница: Ништо

Следната страница: Ништо

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи