EN

Почетна / Производи / Алатки за плочки со голем формат

  • /upfile/2020/01/13/20200113171407_792.jpg
  • Транспортен корпа
  • Транспортен корпа
  • Транспортен корпа
  • Транспортен корпа

Транспортен корпа

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис
  • Превземања

Идеално решение за пренесување на плочи со поширок формат од порцеланска каменина во магацин, места за инсталација кои нудат работна површина за нанесување на лепило.

Благодарение на четирите гумени држачи (заклучуваат) поставени на секој агол, се создава извонредна контрола на движењето и насоката плус тие го прават тоа исклучително стабилно.

Макс. Товар: 280 кг (617 фунти)

Погодно е да се прикаже големината на плочките до 3.2x1.6M

Наслов
Прирачник за кошничка за транспорт превземи
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи