EN

Почетна / Производи / Алатки за плочки со голем формат

  • /upfile/2020/01/13/20200113172508_850.jpg

ОСНОВЕН регулатор на простор за плочки

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

За позиционирање и фино подесување на материјали со поголем формат и потешки со мазна површина, како што се камен, гранит, метал и стакло.

  • 6 чаши за вшмукување можат да подигнат до 150 кг
  • Опсег помеѓу 170 - 225мм
  • Ширина: 250mm
  • Должина: 655mm
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи