EN

Почетна / Производи / Алатки за плочки со голем формат

  • /upfile/2020/01/13/20200113172723_948.jpg

8 "тешка вакуумска вшмукувачка чаша

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Капацитет за кревање 120 кг

Тешка челична рачка и месинг цевка

Дејство на пумпата и лост за брзо ослободување

Идеално за големи порцелански или камени плочки и стакло

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи