EN

Почетна / Производи / Алатки за плочки со голем формат

  • /img/8-vacuum-suction-cup-for-all-surfaces.jpg
  • 8 "вакуумска вшмукувачка чаша за груби површини
  • 8 "вакуумска вшмукувачка чаша за груби површини
  • 8 "вакуумска вшмукувачка чаша за груби површини

8 "вакуумска вшмукувачка чаша за груби површини

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Капацитет за кревање 110kg

Пластична рачка против лизгање 

Дејство на пумпата и лост за брзо ослободување

Идеално за големи порцелански или камени плочки и стакло

Специјално дизајнирање за текстурни површини

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи