EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

  • /upfile/2020/01/13/20200113173101_933.jpg
  • Куп за вшмукување од пластика

Куп за вшмукување од пластика

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис
  • Капацитет на кревање: 35 кг
  • Чаша за вшмукување со гума
  • Идеално за носење керамички плочки, мермер и стакло
  • Пред употреба, проверете дали површината е чиста и мазна
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи