EN

Почетна / Производи / Алатки за плочки со голем формат

  • /upfile/2020/01/13/20200113173458_149.jpg

Тепач на плочки со вибрации

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Компактна и лесна тежина што овозможува позиционирање на плочката низ чашата за вшмукување, дејството на вибрациите ги отстранува преостанатите воздушни меури кога се заробени помеѓу плочката и лепилото.

Интензитетот на вибрациите е прилагодлив на три различни фреквенции.

  • Литиум батерија
  • Напон 16.8V
  • Време на полнење: часови 2
  • Индикатор за траење на батеријата
  • Макс. Лифт: 30 кг
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи