EN

Почетна / Производи / Алатки за плочки со голем формат

 • /upfile/2020/01/13/20200113173659_984.jpg

Рачен тепач за плочки

големина
Потребна е големина!
Боја
  Потребна боја!
  • Опис
  • Елиминирајте го воздухот од под плочката
  • Мека рачка за ракување
  • Тешка гумена подлога
  • Големина: 355 x 146mm
  Придружи се на нашиот список за испраќање

  Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи