EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

  • /upfile/2020/01/13/20200113173759_972.jpg

Заштитник на аголот на плочки

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

4 парчиња по пакување

ПП материјалот може да се користи повеќе пати

Одговара на секоја големина плочки

Лизга лесно и останува безбеден на аголот на плочката

Избегнување на потенцијално оштетување на плочките

6, 8, 10мм на располагање 

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи