EN

Почетна / Производи / Алатки за плочки со голем формат

  • /upfile/2020/01/13/20200113173901_982.jpg
  • Електричен вакуумски пијалок
  • Електричен вакуумски пијалок

Електричен вакуумски пијалок

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Наменета за професионалци, вакуумската асистирана технологија за кревање го трансформира традиционалниот метод на кревање тешки товари.

Мала тежина и висок капацитет на вакцинирање

Широк спектар на примена: Подигнување за стакло, мермер, камен материјал, дрво, метален материјал, итн.

Lивотниот век е најмалку 3000 часа (без вклучување на дел од брза облека)

Континуирано работење 8.5 часа

  • Напон: 14.8V
  • Време на полнење: 1 час
  • Макс. Лифт: 70 кг
  • Постави вклучува 2 батерии
  • Индикатор за траење на батеријата
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи