EN

Почетна / Производи / Систем за израмнување плочки

  • /img/multi-size-spacer-76.jpg
  • Простор за плочки со повеќе димензии
  • Простор за плочки со повеќе димензии

Простор за плочки со повеќе димензии

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

50 парчиња по поштенска торба

Идеални за wallидни и подни плочки

Големина 1,2,3,4 mm во едно

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи