EN

Почетна / Производи / Систем за израмнување плочки

  • /img/tile_wedge.jpg

Клин клин

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис
  • 250 парчиња по поштенска торба
  • Дозволете јаз од 0.5-5 мм
  • Идеални за wallидни и подни плочки 
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи