EN

Почетна / Производи / Систем за израмнување плочки

  • /upfile/2020/01/14/20200114142633_248.jpg

Простор за плочки со вкрстен тип

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис
  • 250 парчиња по поштенска торба
  • Долга нога професионален вкрстен растојание
  • Силен и тежок за рамномерна линија на фугирање
  • За рамномерно распоредени wallидни и подни плочки
  • Достапно во 1,2,3,5 mm
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи