EN

Почетна / Производи / Систем за израмнување плочки

  • /upfile/2020/01/14/20200114142710_225.jpg

Простор за плочки од типот Т.

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис
  • 250 парчиња по поштенска торба
  • Долга нога професионален Т-спедер
  • Силен и тежок за рамномерна линија на фугирање
  • За рамномерно распоредени wallидни и подни плочки
  • Големина достапна во 2,3,4,5 мм 
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи