EN

Почетна / Производи / Систем за израмнување плочки

  • /img/baselevel-tile-level-spacer.jpg
  • Основа на нивото на плочки БАСЕЛЕВЕЛ
  • Основа на нивото на плочки БАСЕЛЕВЕЛ
  • Основа на нивото на плочки БАСЕЛЕВЕЛ

Основа на нивото на плочки БАСЕЛЕВЕЛ

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис
  • Просторна линија на полипропилен. 
  • Се користи заедно со клин на ниво на плочки за да се обезбеди без капки. 
  • За подни и wallидни плочки со дебелина помеѓу 2-12 мм. 
  • Големина достапна во 1мм, 1.5мм, 3мм.
  • Елиминира lippage на нерамни плочки.


 

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи