EN

Почетна / Производи / Систем за израмнување плочки

 • /img/tile-leveling-wedge.jpg
 • Клин за ниво на плочки во основно ниво
 • Клин за ниво на плочки во основно ниво
 • Клин за ниво на плочки во основно ниво

Клин за ниво на плочки во основно ниво

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
 • Опис
 • Клин за израмнување на полипропилен. 
 • Поставете го преку раздолжувачот и затегнат со клешти за израмнување додека плочите не се израмнат едни со други. 
 • Издржлив и еднократно.
 • Елиминира lippage на нерамни плочки.
 • Се користи за плочки од 2-15 мм.
 • Идеално за wallsидови и подови.
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи