EN

Почетна / Производи / Систем за израмнување плочки

 • /upfile/2020/01/14/20200114143050_557.jpg
 • Ниво на плочки BASELEVEL

Ниво на плочки BASELEVEL

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
 • Опис
 • Кроја за израмнување на подот со прилагодлива поставка за плочи со различна дебелина. 
 • Челична конструкција со пластично обложена заштита што спречува гребење на плочите.
 • Подобрена точност и брзина на инсталација.
 • Апликатор прилагодлив за влечење.
 • Совршен за сите видови плочки.
 • Максимална работна длабочина 12мм.
 • Соодветни линии за инјекциска смеса.
 • Идеално за sидови и цвеќиња.
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи