EN

Почетна / Производи / Систем за израмнување плочки

  • /upfile/2020/01/14/20200114143209_308.jpg
  • Дозир за отстранување на израмнување

Дозир за отстранување на израмнување

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Должина 1.4M

Четири тркала и рачка на конзорци

Идеално за отстранување на СИТЕ видови на растојание за израмнување и клин од линијата за фугирање на плочки

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи