EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

  • /upfile/2020/01/14/20200114143244_582.jpg

Торба за алати 20 "

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Големина: 51 x 26 x 30cm

Индивидуални џебови од 16 парчиња

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи