EN

Почетна / Производи / Алатки за сечење и мешање

  • /upfile/2020/01/14/20200114145342_900.jpg

Миксер 1200W

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Моќност : 1200W / 230v / 50HZ / 2.5A

Брзина : 150-300RPM / 300-650RPM

Должина на рачката 300мм, Должина на лопатката 600мм X M14

Максимална мешавина на вчитување 40L

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи