EN

Почетна / Производи / Алатки за сечење и мешање

  • /upfile/2020/01/14/20200114145904_107.jpg

Свитка за мешање на пресврт

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

M14 челична рачка со метална закачалка

Позлатен цинк

Погоден за малтер, лепило за плочки, малтер, естрих и соединенија за полнење

140 x M14 x 600 mm

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи