EN

Почетна / Производи / Алатки за сечење и мешање

  • /upfile/2020/01/14/20200114145956_674.jpg

Боја за мешање на лопатка

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Шестоаголна вратило

80 8 x x 400mm

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи