EN

Почетна / Производи / Мистрија и плови

 • /img/switchable-notched-trowel-set.jpg
 • Сет на менувач на носач за менување на менувачот
 • Сет на менувач на носач за менување на менувачот
 • Сет на менувач на носач за менување на менувачот
 • Сет на менувач на носач за менување на менувачот

Сет на менувач на носач за менување на менувачот

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
 • Опис
 • Едно рачка-шест лопати
 • Заменливата мека рачка може да се менува помеѓу лопати на мистрија
 • Секое прикачување и префрлување помеѓу сечилата и дизајн за заштеда на простор
 • Одводен систем на кутијата за складирање
 • Ножеви од не'рѓосувачки челик 280x115mm
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи