EN

Почетна / Производи / Мистрија и плови

  • /upfile/2020/01/14/20200114151901_523.jpg

Мека мистерија мистрија мистрија

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Контуираната рачка ја подобрува контролата и удобноста

Рачката е прицврстена на сечилото со 6 заварени навртки

Пролетен челичен нож со квалитетен 0.6мм

Различни места се достапни

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи