EN

Почетна / Производи / Мистрија и плови

  • /upfile/2020/01/14/20200114151944_638.jpg
  • Кофа мистрија

Кофа мистрија

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Јаглероден челик со висока цврстина

Мека рачка за ракување

Големина: 160мм

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи