EN

Почетна / Производи / Алатки за чистење

  • /img/19l-tile-washing-set.jpg
  • Сет за миење плочки 19L
  • Сет за миење плочки 19L
  • Сет за миење плочки 19L
  • Сет за миење плочки 19L
  • Сет за миење плочки 19L

Сет за миење плочки 19L

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Вклучувајќи :

Корпа 1pc x 19L

2 парчиња црни тркала и 2 држачи

1pc x тешка пластична мрежа

1pc x Три-ролери

1pc x TPR рачка Сунѓер плови со сечење 

1pc x TPR се справи со EVA плови 

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи