EN

Почетна / Производи / Алатки за чистење

  • /upfile/2020/01/14/20200114153655_265.jpg

Сунѓер плови

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Хидро сунѓер со сечење блок

Големина: 280 140 x x 30mm

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи