EN

Почетна / Производи / Алатки за чистење

  • /upfile/2020/01/14/20200114153729_845.jpg

Професионален сунѓер плови

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Мека рачка за ракување

Хидро сунѓер со сечење блок

Големина: 280 x1 40 x 30мм

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи