EN

Почетна / Производи / Алатки за чистење

  • /upfile/2020/01/14/20200114153801_540.jpg

Сунѓер за хидро фугирање

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Идеално за чистење плочки по фугирање

Големина: 165 110 x x 60mm

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи