EN

Почетна / Производи / Алатки за чистење

  • /upfile/2020/01/14/20200114153839_305.jpg

ЕВА Фаут Пловец

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис
  • Со пластична рачка
  • Висококвалитетна ЕВА
  • Големина: 280 140 x x 9mm
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи