EN

Почетна / Производи / Алатки за чистење

  • /upfile/2020/01/14/20200114153912_115.jpg

Плови за фугирање на EVA со мек зафат

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис
  • Мека рачка за ракување
  • Висококвалитетна ЕВА
  • Големина: 280 140 x x 9mm
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи