EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

  • /upfile/2020/01/14/20200114154301_358.jpg

Нараквици на Тилер

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Големина достапна во 9 / L, 10 / XL

Овозможува одличен зафат и движење при ракување со плочки и камен 

Еластичен вентилатор отпорен на абење, отпорен на дамки, удобен

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи