EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

  • /upfile/2020/01/14/20200114154353_142.jpg

Мешалка за отстранување плочки

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Идеално за отстранување плочки и лепила

100мм (дебел 1.2 мм) челично сечило

Гумена рачка за зафат

Краен челичен чекан

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи