EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

  • /img/tile_marker_3pcs-64.jpg

Маркер за плочки 3 парчиња

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис
  • Црна, бела и црвена
  • Должина 180mm
  • Дејство со лесен пилинг со памучен кабел
  • Направено од восок, лесно може да се изостри
  • Лесно истријте по употреба
  • Должина во 180мм за долга употреба
  • За обележување на различни површини за работа за сечење и дупчење
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи